Klimatizácie

Klimatizácia Daikin Stylish je kúsok, ktorý budete v lete milovať

Letné obdobie je pre mnohých z nás najočakávanejšou časťou roka. Deti majú prázdniny a aj my ostatní, ktorí sa inak naplno venujeme práci si konečne môžeme s našimi najbližšími užívať voľno alebo spoločnú dovolenku. Letné počasie síce umožňuje obrovské množstvo aktivít na čerstvom vzduchu, ale tráviť takmer všetok voľný čas vonku je nemožné. Ak vás čakajú doma príjemné priestory, je to fajn. Horšie to je v prípadoch, keď sa interiér zmení na rozpálenú vyhňu.

 

Nechceme však hovoriť o problémoch spojených s prehriatym interiérom bytu alebo domu. Horúce leto totiž nemusí byť pre nikoho strašiakom. Postačí, ak sa rozhodnete pre klimatizačnú jednotku, vďaka ktorej vás už nebudú extrémne teplotné výkyvy počasia zaujímať ani náhodou. Už teraz vám ale môžeme prezradiť, že klimatizačná jednotka, o ktorej bude onedlho reč, patrí do kategórie najatraktívnejších kúskov s viacerými sofistifikovanými technológiami. Poďme si ju teda bližšie predstaviť.

Daikin Stylish? Výnimočná a štýlová

Daikin Stylish klimatizácia

Aj takéto superlatívy, okrem mnohých ďalších si plným právom zaslúži klimatizácia od Daikinu. Najvyššia možná trieda klimatizácie z portfólia tohto rešpektovaného výrobcu vyniká po všetkých stránkach. Najmä po ekonomickej, funkčnej i estetickej. Ak vás niekedy v minulosti pri rozhodovaní sa pre klimatizačnú jednotku odrádzal ich všedný alebo možno až nudný dizajn, dnes to už neplatí.

Modelový rad Daikin Stylish sa totiž trafil do vkusu zákazníkov i odbornej verejnosti. Tú zaujal dizajn klimatizácie až natoľko, že mu udelila viacero prestížnych ocenení. Spomenúť môžeme napríklad ocenenie Good Design Award 2017.

Ak sa teda rozhodnete pre Daikin Stylish, buďte si istí, že na stene máte jeden z najvydarenejších modelov vôbec. Konkurovať mu snáď môže iba najvyššia trieda klimatizácii typu Mitsubishi Diamond MSZ-LN. Klimatizácia Daikin Stylish vás nesklame ani farebným prevedením. Vybrať si tak môžete biele, strieborné alebo blackwood prevedenie vnútornej klimatizačnej jednotky.

> Zobraziť detail klimatizácie Dakin Stylish na Klimania.sk <

Klimatizácia Daikin Stylish Vyhovie aj tým najnáročnejším

Klimatizačná jednotka Daikin Stylish spoľahlivo zvláda chladiť alebo vykurovať miestnosť. Príjemne sa tak môžete cítiť počas letných horúčav, no aj vtedy, keď vonkajšia teplota klesne na – 20 alebo dokonca až – 25 °C. Možno si teraz poviete, že toto zvládnu aj iné klimatizačné jednotky. Nenechajte sa však pomýliť. Klimatizácia Daikin ponúka toho oveľa viac.

Vďaka technológii Flash Streamer a ostatným filtrom môžete dýchať vzduch bez toho, aby ste sa obávali vírusov, baktérií, prachových častíc alebo alergénov. Ak náhodou patríte k alergikom, nebudete si vedieť túto klimatizačnú jednotku vynachváliť. Filtre dajú „červenú” tiež rôznym pachom alebo cigaretovému dymu. No a aby toho nebolo málo, inteligentné technológie sa postarajú o reguláciu optimálnej vlhkosti vzduchu. Podčiarknuté, zhrnuté, Daikin Stylish v sebe zosobňuje prakticky až štyri zariadenia. Chladí, vykuruje, čistí vzduch a odvlhčuje. No ani to samozrejme nie je všetko.

Za zmienku stoja ďalšie jej prednosti. Bez povšimnutia nemôžeme nechať Grid Eye snímač prítomnosti alebo podlahový snímač. Prvý z nich presmeruje vyfukovaný prúd vzduchu mimo osoby detegované v miestnosti. Podlahový snímač zasa zisťuje priemernú teplotu podlahy a zabezpečí rovnomernú distribúciu tepla medzi podhľadom a podlahou. Obísť nemôžeme ani Coanda efekt, ktorý je bežne využívaný tímami F1. V našom prípade sa Coanda efekt postará o cielené prúdenie vzduchu. V praxi to znamená, že počas horúceho leta nebudete priamo zasiahnutý prúdom studeného vzduchu a v zime budete mať nohy v teple.

Stylish Dakin Klimatizácia

Nové chladivo R32 prinesie vyššiu úsporu

Ak sa pýtate, či môže byť už aj tak vysoká energetická úspornosť súčasných klimatizačných jednotiek ešte vyššia, tak odpoveď je jednoznačná. Môže. Najlepšie vás o tom presvedčí práve klimatizácia Daikin Stylish, ktorá popri mnohých spomínaných technologických „vychytávkach” ponúka už aj nové chladivo R32.

Zariadenia naplnené chladivom R32 sú ohľaduplnejšie voči životnému prostrediu a približne 1,5 krát efektívnejšie v porovnaní s klimatizáciami používajúcimi klasické chladivo. Daikin Stylish tak v konečnom dôsledku nerobí zbytočne prievan vo vašej peňaženke. Práve naopak. Je navrhnutá tak, aby ich v maximálnej možnej miere šetrila. Novému chladivu R32 sme v minulosti venovali samostatný príspevok. Ak sa teda chcete o ňom dozvedieť niečo viac, prečítajte si článok Klimatizácie naplnené novým chladivom R32 už ja na našom trhu.

Pri úspore energie ešte chvíľu zostaneme

Spotrebu energie totiž môžete mať pod kontrolou aj vďaka inteligentnému oku alebo režimu Econo. Inteligentné oko identifikuje prítomnosť osôb v miestnosti. V prípade, že opustíte miestnosť a nevrátite sa do nej v priebehu 20 minút, inteligentné oko sa postará o automatické prejdenie klimatizačnej jednotky do energeticky úsporného režimu. Ekonomický režim zasa obmedzí maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky po zapnutí ďalších spotrebičov (napr. vysávača, mikrovlnnej rúry, atď.) alebo keď iba chcete obmedziť spotrebu energie. Potrebujete znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon? Žiadny problém. Úsporný režim môžete kedykoľvek vypnúť.

Komfort do posledných detailov

Nebola by to klimatizácia Daikin, aby sa nesnažila o váš maximálny komfort. Ten zvýši online ovládanie i mimoriadne tichá prevádzka. Vďaka online ovládaniu môžete z vášho smartfónu alebo tabletu klimatizačnú jednotku regulovať odkiaľkoľvek, takže po príchode domov vás bude čakať príjemne vychladený interiér. Naopak, v zime po príchode z práce nemusíte drkotať zubami, pretože vás privíta príjemné teplo.

No a napokon sme sa dostali k hlučnosti vnútornej klimatizačnej jednotky. Ak ste si doteraz mysleli, že klimatizácia musí byť hlučná, aby dokázala vychladiť miestnosť počas letných horúčav, tak Daikin Stylish vás vyvedie z omylu. Jej prevádzka je taká tichá, že kým si na to nezvyknete budete chcieť volať servis kvôli poruche.

Klimatizácia Daikin Stylish bez preháňania patrí k najužšej špičke klimatizačných jednotiek, ktoré dnes môžete nájsť na trhu. Snúbi sa v nej atraktívny dizajn, vysoká funkčnosť a najmodernejšie technológie. Táto klimatizačná jednotka samozrejme nemôže chýbať v našej ponuke. Prezrite si napríklad klimatizáciu DAIKIN Stylish FTXA25A+RXA25A a presvedčte sa, že stojí skutočne za pozornosť.


Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť pri výbere vhodnej klimatizácie, rekuperácie či tepelného čerpadla, neváhajte a zavolajte nám alebo navštívte náš showroom v Dunajskej Strede. Sme Vám k dispozícií v pracovných dňoch v čase od 8.30 do 17.00 hod.

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov