Rekuperácie tepla - riadené vetranie

Smog, prach či nečistoty- týchto nezvaných hostí nikto z nás doma nechce. S našimi rekuperačnými systémami a inteligentnými riešeniami môžete dosiahnuť ideálnu kvalitu vzduchu vo vašom domove alebo kancelárii. Naša firma s viac ako 10-ročnou históriou a tisíckami spokojných zákazníkov zabezpečí, že váš dom či pracovné prostredie bude miestom s čerstvým a príjemným ovzduším. Pôsobíme na západnom Slovensku, kde zabezpečujeme komplexné poradenstvo, montáž a servis rekuperátorov. Spoľahnite sa na nás!

Obhliadka

Obhliadku sa vykonáva osobne alebo z pohodlia domova. V prvom rade potrebujeme vidieť pôdorys jednotlivých podlaží, a tiež jednotlivé rezy objektu. Ak nie sú dostupné v podobe projektov, fotiek alebo dokumentov, musíme sa na to prísť pozrieť osobne. Podľa požiadaviek zákazníka a podľa pôdorysu sa vyhotoví samotný projekt. Ten zahŕňa vzduchotechniku, kde sa určia trasy rozvodov. Taktiež sa stanoví počet a typy jednotlivých výustiek, ventilov a výkon rekuperačnej jednotky.

Poradenstvo a výber produktu

Čo sa týka poradenstva, vždy sa zohľadňujú technické požiadavky jednotlivých objektov. Samozrejme, záleží nám na tom, aby boli zákazníci s našimi službami spokojní. Práve z tohto dôvodu pozornosť venujeme aj vašim kritériám. Taktiež berieme do úvahy cenové ponuky. Jednoducho povedané, projekty sú vyvinuté tak, aby splnili nielen technické, ale aj vaše osobné požiadavky. Okrem iného, zaručujeme vám vysokú úroveň kvality a výkonu.

Montáž a inštruktáž

Montáž sa môže vykonávať v dvoch etapách. Prvou je natiahnutie vzduchotechnických rozvodov. V tejto etape tiež dochádza k prestupom cez podlažia steny. Prvá etapa musí byť dokončená ešte predtým, ako dôjde k montáži sadrokartónových stropov. Taktiež sa tento krok odporúča robiť pred nasadením omietky. Druhá etapa je známa montážou a reguláciou konkrétnej jednotky.

Ročná údržba a servis

Pri rekuperátoroch je údržba dôležitá najmä pre výmenu jednotlivých filtrov podľa potreby. Výhoda je vtom, že si to viete zabezpečiť pomocou vlastných síl. Aj napriek tomu sa však na nás môžete kedykoľvek obrátiť. Radi vám so všetkým pomôžeme.

Blog

Všetko čo vám môže pomôcť pri výbere vhodného zariadenia
si nájdete na našom blogu.

Národný projekt Zelená domácnostiam v roku 2024 pokračuje ďalej. Ak Vám nie je celkom jasné v akej podobe, prčítajte si náš článok alebo nás neváhajte kontaktovať. Nový projekt Zelená domácnostiam prináša možnosť získať dotáciu na inštaláciu zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje …

Zobraziť viac

Pokuľháva vašej klíme výkon a musíte ju často nechať pozrieť servisným technikom? Možno je to čas na obstaranie novej klimatizácie! Kvalitná klíma, ktorej sa dostáva pravidelný servis, by mala bez problémov vydržať desať až pätnásť rokov. Práve časté opravy klímy patria …

Zobraziť viac

Klimatizácia, rovnako ako každé iné technické zariadenie, si zaslúži pravidelnú údržbu. Vďaka nej máte istotu, že funguje efektívne a ekonomicky, jednoducho, že robí presne to, čo má. Väčšina kvalitných klimatizačných jednotiek okrem chladenia či ohrievania zároveň vzduch čistia, nakoľko obsahujú aj …

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov