Tepelné čerpadlá - ekologické vykurovanie a ohrev vody

Nestále počasie a prudké výkyvy teplôt vás nezaskočia. Tepelné čerpadlá z našej ponuky poskytnú spoľahlivé kúrenie, chladenie, aj ohrev vody pre váš domov, a to všetko spoľahlivo a energeticky efektívne. Dlhoročné skúsenosti a tisíce úspešných inštalácií hovoria za nás. Neváhajte sa poradiť s našimi odborníkmi ohľadom najvhodnejšieho tepelného čerpadla pre vaše potreby. Pôsobíme na západnom Slovensku, kde zabezpečujeme komplexné poradenstvo, montáž a servis tepelných čerpadiel. KLIMANIA vie ako vytvoriť teplo domova.

Ako postupujeme

Obhliadka

Samozrejme, u nás môžete obhliadku vykonať nielen osobne, ale aj z pohodlia domova. Okrem pôdorysu, projektov a fotiek tiež potrebujeme aj technickú správu vykurovania. To je dôležité najmä pri nových domoch, kedy sa to robí pred alebo tesne po tom, ako boli natiahnuté odpady a rozvody vody. Zvyčajne sa to vykonáva v dvoch etapách. V prvej ide o predprípravu rozvodov chladu. V druhej etape prichádza samotná montáž a napojenie jednotky.

Poradenstvo a výber produktu

Za každých okolností dodržiavame pomer kvalita, cena a výkon v rovnováhe. Cenové ponuky sú pripravené tak, aby vyhovovali každému. Vždy zohľadňujeme požiadavky zákazníkov, ktoré sú pre nás dôležité. Poradíme vám s každou objednávkou tak, aby to bolo pre vás ako našité!

Montáž a inštruktáž

Termíny sú u nás vždy dohodnuté s našimi zákazníkmi. Záleží nám na tom, aby ste sa nielen pri vytvorení objednávky, ale aj pri zajednávaní termínu cítili komfortne. Termín zvyčajne dostanete maximálne do troch týždňov od vybavenia objednávky. Samozrejme, montáž nasleduje až po schválení cenovej ponuky.

Ročná údržba a servis

Servis každej jednotky je potrebný aspoň raz ročne. V prípade, že sa vyskytnú akékoľvek nepríjemnosti, neváhajte kontaktovať našich pracovníkov, ktorí to vyriešia takmer ihneď. Okrem iného, vždy rozposielame newslettery, a tak nikdy na nič nezabudnete. Dokonca, prostredníctvom nich si máte možnosť jednoducho vytvoriť objednávku.

Blog

Všetko čo vám môže pomôcť pri výbere vhodného zariadenia
si nájdete na našom blogu.

Národný projekt Zelená domácnostiam v roku 2024 pokračuje ďalej. Ak Vám nie je celkom jasné v akej podobe, prčítajte si náš článok alebo nás neváhajte kontaktovať. Nový projekt Zelená domácnostiam prináša možnosť získať dotáciu na inštaláciu zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje …

Zobraziť viac

Pokuľháva vašej klíme výkon a musíte ju často nechať pozrieť servisným technikom? Možno je to čas na obstaranie novej klimatizácie! Kvalitná klíma, ktorej sa dostáva pravidelný servis, by mala bez problémov vydržať desať až pätnásť rokov. Práve časté opravy klímy patria …

Zobraziť viac

Klimatizácia, rovnako ako každé iné technické zariadenie, si zaslúži pravidelnú údržbu. Vďaka nej máte istotu, že funguje efektívne a ekonomicky, jednoducho, že robí presne to, čo má. Väčšina kvalitných klimatizačných jednotiek okrem chladenia či ohrievania zároveň vzduch čistia, nakoľko obsahujú aj …

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov