Rekuperačné jednotky Midea

Rekuperačné jednotky MIDEA

Spoločnosť Midea má dnes viac ako 200 dcérskych spoločností a približne 60 zahraničných pobočiek po celom svete, v rámci ktorých zamestnáva 130 000 zamestnancov. Na konte má zároveň spoluprácu s viac ako 50 partnermi, vrátane renomovaných spoločností Toshiba, Huawei, COFCO, IBM, či OnStar. Midea je zároveň väčšinovým akcionárom nemeckej spoločnosti KUKA, ktorá sa venuje výrobe priemyselných robotov.

Tým však aktivity spoločnosti zďaleka nekončia. Midea síce patrí k rozhodujúcim hráčom na trhu s domácimi spotrebičmi, no o nič horšie nie je na tom ani v oblasti HVAC techniky (kúrenie, vetranie, klimatizácia). Spoločnosť je druhým najväčším výrobcom klimatizačných jednotiek na svete, ktoré navyše patria k tomu najlepšiemu, čo môžete na trhu nájsť.

Nuž a o tom, že spoločnosť vie veci chytiť za správny koniec svedčia tiež spoľahlivé rekuperačné jednotky s visačkou Midea. V princípe sa tak o všetkých produktoch spoločnosti dá bez preháňania povedať, že do domácnosti vnesú nový, komfortnejší a inteligentnejší životný štýl.

Ak by sme však predsa len mali z portfólia spoločnosti Midea vyzdvihnúť niektoré konkrétne prednosti rekuperátorov, boli by to predovšetkým tieto benefity:

• kompaktný dizajn, nekomplikovaná montáž, jednoduchá údržba
• špičkové ekonomické ventilátory s nízkou spotrebou
• používateľsky prívetivá a jednoduchá regulácia, možnosť časovania
• vďaka špeciálnym zvukovo izolačným panelom mimoriadne nízka hlučnosť rekuperačnej jednotky
• výber z viacerých režimov: odsávanie vzduchu, vháňanie vzduchu, režim vetrania bez rekuperácie tepla (bez výmeny tepla), vetranie s rekuperáciou (s výmenou tepla), automatický režim
• možnosť kombinovania centrálnych rekuperačných jednotiek s inými interiérovými jednotkami Midea.


Rady a tipy pre výber rekuperačnej jednotky:

Vyžiadajte si poradenstvo alebo cenovú ponuku: 0948 744 700

Táto stránka používa cookies. Viac info