Infra ohrievač SOLAMAGIC S1 2000

A++ WiFi Novinka 5 rokov

Výkon: 2000W, krytie: IP44, vykúriteľná plocha: cca 16m², vyrobené v Nemecku

468 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Moderný infra ohrievač na terasu SOLAMAGIC S1

rozloha miestnosti  Vykúriteľná plocha

cca 16 m²

vykurovaci vykon   Vykurovací výkon

2,0 kW
s  Rozmer (ŠxVxH) 520 x 200 x 90 mm
 w Hmotnosť 2,4 kg
hlucnost  Hlučnosť
0 dB(a)
napojenie klimatizacie   Napájanie
230V s 500mm vidlic. zástrčkou
spotreba  Prevádzkové náklady
cca 0,22€/hod
Min. výška montáže
2.225 mm
Min. vzdialenosť od ohrievanej plochy
700 mm
Montáž na stenu
minimálna vzd. od steny 250 mm
Montáž na stenu
minimálna vzd. od stropu 300 mm
Montáž na strop
minimálna vzd. od steny 350 mm
Rozsah náklonu

45°

Obsah balenia ohrievač, vidlicová zástrčka, T držiak
   

Záruka

24 mesiacov

Cena dopravy pre tento produkt

ZDARMA

Stiahnuť katalóg

Katalóg

 

Redukovaná svietivosť o viac ako 92%
Možnosť rozšírenia o diaľkový ovládač
Trieda ochrany: IP44
Montáž na stenu, strop a na stojan
Prevádzkové náklady: cca 0,22€/hod
Životnosť: min 5.000 hodín
Žiarovka: Philops HeLeN IR žiarovka
Okamžitý nástup, bez nahriavacej fázy
Rozsah nákonu: 45°

 


SAMSUNG WIND-FREE COMFORT AR18TXFCAWKNEU + AR18TXFCAWKXEU


Klimatizačné jednotky Samsung vybavené exkluzívnou technológiou Wind-Free™ už niekoľko rokov prinášajú užívateľom optimálnu klímu v miestnosti bez diskomfortu v podobe nepríjemného, priameho prúdenia chladného vzduchu.

Samsung však opäť raz neostal nič dlžný svojej povesti a posunul hranice technických možností klimatizačných jednotiek o niečo ďalej. Nové klimatizácie sú výkonnejšie, majú ešte elegantnejší dizajn i lepšie parametre či funkcie. Do portfólia klimatizácií druhej generácie Wind-Free™ patria tiež klimatizačné jednotky z radu COMFORT, ktoré v porovnaní s klimatizáciami z radu ELITE alebo AVANT disponujú „skromnejšou výbavou", no napriek tomu patria v svojej kategórii vôbec k tomu najlepšiemu, čo môžete na trhu nájsť.

Princíp rovnaký, rozdiel podstatný. Aj vďaka mikrootvorom.
Klimatizácie Samsung COMFORT s technológiou Wind-Free™ aj dnes v rámci dvojstupňového systému chladenia najprv efektne znížia teplotu miestnosti prostredníctvom režimu rýchleho chladenia „Fast Cooling Mode" a potom po dosiahnutí požadovanej teploty automaticky spustia režim pozvoľného chladenia „Wind-Free™ Cooling Mode" bez silného prúdenia vzduchu. Obrazne povedané, v miestnosti sa počas tohto režimu bez vášho dovolenia nepohne ani lístok. Klimatizácia to dosiahne tak, že po uzatvorení lamely začne vzduch do miestnosti distribuovať prostredníctvom 23.000 mikrootvorov umiestnených na perforovanom prednom paneli, ktoré sa postarajú o nepostrehnuteľnú distribúciu vzduchu do všetkých priestorov interiéru bez hluchých miest.

Zmena dizajnu klimatizáciám Wind-Free prospela po každej stránke
Pri zmienke o výkonnejšej prevádzke nesmú ostať bez povšimnutia ani ďalšie vylepšenia nových klimatizačných jednotiek, ktoré prispeli k vyššej efektivite zariadení. Obísť nemôžeme použitie väčšieho ventilátora i optimalizovanie tvaru konštrukcie na nové Wind-Free™ chladenie, ktorá už nie je striktne trianglového tvaru. Nové jednotky vďaka zaobleným okrajom a vynovenému panelu pôsobia ľahšie a elegantnejšie. Zmenami prešli nasávacie mriežky i lamela, ktorá má oproti doterajším modelom upravený sklon (je naklonená o niečo viac). Ani to však nie je ešte všetko. Vonkajšie klimatizačné jednotky COMFORT po vzore vnútorných jednotiek dostali do vienka kompaktnejšie rozmery i o niečo nižšiu hmotnosť.

Prehľad vylepšení nekončí
Výrobca pri klimatizačných jednotkách COMFORT neponechal nič na náhodu, takže pri nových modeloch môžete počítať s vylepšeniami, ktoré sú až na možnosť rozšírenia výbavy o Tri Care Filter takmer identické s výbavou klimatizácií AVANT. Vylepšenia jednotiek COMFORT uvedieme pre lepšiu orientáciu, taktiež v heslovitých bodoch:

  • Smart Control - Integrovaná umelá inteligencia, analýza aktuálnych podmienok v interiéri a automatické prepnutie režimu chladenia alebo kúrenia.

  • Ovládanie hlasom. Stačí mať v smartfóne nainštalovanú aplikáciu SmartThings Bixby 2.0. Ovládanie aj prostredníctvom digitálneho asistenta.

  • Funkcia 4 Way Swing pre optimálnu distribúciu teplého vzduchu do obytných priestorov a rýchle vykúrenie priestorov.

  • Easy Filter Plus - vďaka vysokej hustote zachytáva aj najmenšie prachové častice po celej ploche nasávania vzduchu.

  • Konštrukcia vonkajšej jednotky brániaca vniknutiu drobných zvierat a plazov.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Táto stránka používa cookies. Viac info