Dezinfekcia ozónom

Chráňte Vaše zdravie aj svojich milovaných ozónovou dezinfekciou a vyhnite sa tak nepriaznivým účinkom zdraviu škodlivých vírusov a baktérií.

24 € s DPH

Čistenie a dezinfekcia ozónovým generátorom

Cenník služieb

 

Dezinfekcia priestorov

0,35 €/m3

Dezinfekcia automobilov
20 €

1 izbový byt do 45 m2

35 €

2 izbový byt do 60 m2

45 €

3 izbový byt do 80 m2

55 €

4 izbový byt do 120 m2

70 €
Minimálna cena vrátane dopravy 20 €
Doprava mimo Dunajskej Stredy 0,40 €/km

S ozónom sa eliminujú:

baktérie, vírusy, plesne, huby
roztoče, hmyz, mikrooganizmy
zápach z cigariet
zápach z nevetraných priestorov
chemický zápach
zvierací zápach
zápach požiaru, vytopenia

 


Čo je ozón?

Dezinfekcia a čistenie ozónom je moderná metóda, ktorá sa využíva pri odstránení zápachov, ničení baktérií, vírusov a plesní. Ozón je mimoriadne silná prírodná látka, ktorá čistí a dezinfikuje. Ozón je viac ako 50-100x silnejší než samotný chlór a zároveň omnoho bezpečnejší ako ostatné čistiace chemické prípravky. Ničí až 99,9% nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy. Tento prírodný plyn, ktorý sa vyskytuje aj vo vzduchu sa dokáže dostať aj do najmenej dostupných miesť a do hĺbky vlákien meteriálov. Baktérie po kontakte s ozónom sú úplne zneškodnené. Ozón je možné vyrobiť priamo na mieste. Vďaka korónovým výbojom. Vyrába sa pomocou tichého elektrického výboja, alebo pomocou UV lámp. Dochádza tu k štiepeniu molekúl kyslíka na jednoatómové radikály, ktoré sa následne spájajú s molekulou kyslíku a dochádza tak k vzniku ozónu. Ozón neprekrýva zápachy, ale trvalo ich odstraňuje. Je taktiež veľmi účinný pre alergikov a ľudí, ktorí majú radi čistý a nezávadný vzduch.

Kde sa používa čistenie ozónom?

Ozón je možné použiť v akomkoľvek priestore. Či už ide automobily, zdravotníctvo, gastro, domy a byty, fitness a wellnesscentrá. Dĺžka aplikácie ozónu sa odvíja od veľkosti priestoru a výkonu ozónového generátora.

Aký je postup pri čistení?

Dezinfekcia ozónom je maximálne bezpečná pokiaľ je dodržaný správny odborný postup. Pri aplikácií ozónu je nutné aby v priestore neboli prítomní žiadni ľudia, zvieratá a rastliny. Miestnosť musí byť uzavretá. Do miestnosti vstupuje len obsluha ozónového prístroja. Po aplikácií a vypršaní času nadstaveného na časovači sa počká približne dvadsať minúť a miestnosť sa vyvetrá. Polčas rozpadu ozónu znova na kyslík je 20 minút. Po vstupe do priestoru, alebo automobilu nezacítite v priestore žiaden nežiadúci zápach ani stopy. Nevznikajú žiadne alergické ani dýchacie problémy, ako to niekedy môže nastať pri bežných chemických čistiacich prípravkoch. Priestor bude plne neutralizovaný a svieži. Účinky ozónu sú preto veľmi silné, ale zároveň krátkodobé a bezpečné.

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Táto stránka používa cookies. Viac info