Klimatizácia Samsung Wind-Free ELITE AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKNEU

Klimatizácia Samsung Wind-Free ELITE AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKNEU

A+++ WiFi Novinka 5 rokov

Multisplit 3,5kW+3,5kW, 2 x vnútorné a 1 x vonkajšia jednotka, 5 ročná záruka!

2632 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Výrobca / značka: Samsung

Špecifikácia klimatizácie Samsung Wind-Free Elite Multisplit

rozloha miestnosti  Rozloha miestnosti

20-35 m2 + 20-35 m2

chladiaci vykon  Chladiací výkon
3,50 kW + 3,50 kW

vykurovaci vykon   Vykurovací výkon

4,00 kW + 4,00 kW

energeticka trieda   Energetická trieda

A+++

vzduchovy filter  Vzduchový filter

Tri-Care Filter a PM10 filter

d  SEER/SCOP

8,54 / 4,64

Vnútorná jednotka AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKNEU

 
s  Rozmer (ŠxVxH) 889 x 299 x 215 mm
 w Hmotnosť 10 kg + 10 kg
s  Hlučnosť
16/40 dB
napojenie klimatizacie   Napájanie vnútornej jednotky 230V - cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka AJ050TXJ2KG/EU 5,0kW
 
a  Rozmer (ŠxVxH)
790 x 548 x 285 mm
w  Hmotnosť 33 kg
a  Hlučnosť 56 dB(A)
napojenie klimatizacie  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / C 10A
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 6,35 / 9,52 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo  R32
   

Záruka

24+36 mesiacov

Cena dopravy pre tento produkt

ZDARMA

Stiahnuť katalóg

Katalóg

Výhody

Smart Wifi
Senzor pohybu osôb (MDS)
Tri-Care Filter
PM 10 elektrostatický filter
Easy Filter Plus
Samočistenie výmenníka
Ovládanie hlasom (Bixby 2.0)
4-cestné prúdenie vzduchu

indikátor znečisteného filtra

8 pólový digitálny inverter
Nízka hlučnosť
Zobrazenie spotreby el. energie
2 krokové chladenie
Jemná distribúcia vzduchu
Good Sleep režim
Anti-korózny povrch vonkajšej jednotky
Wind-Free technológia
Ovládanie pomocou umelej inteligencie
 
Samsung

 


SAMSUNG WIND-FREE ELITE AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKNEU


Klimatizačné jednotky Samsung vybavené exkluzívnou technológiou Wind-Free™ už niekoľko rokov prinášajú užívateľom optimálnu klímu v miestnosti bez diskomfortu v podobe nepríjemného, priameho prúdenia chladného vzduchu.

Nebol by to však Samsung, keby kreativitou a šikovnosťou svojich inžinierov i dizajnérov neposúval hranice technických možností ďalej. Výsledkom sú nové, výkonnejšie klimatizačné jednotky ELITE s elegantnejšími líniami a ešte lepšími parametrami či funkciami.

Princíp rovnaký, rozdiel podstatný. Aj vďaka mikrootvorom.
Klimatizácie Samsung ELITE s technológiou Wind-Free™ aj dnes v rámci dvojstupňového systému chladenia najprv efektne znížia teplotu miestnosti prostredníctvom režimu rýchleho chladenia „Fast Cooling Mode" a potom po dosiahnutí požadovanej teploty automaticky spustia režim pozvoľného chladenia „Wind-Free™ Cooling Mode" bez silného prúdenia vzduchu.

Obrazne povedané, v miestnosti sa počas tohto režimu bez vášho dovolenia nepohne ani lístok. Klimatizácia to dosiahne tak, že po uzatvorení lamely začne vzduch do miestnosti distribuovať prostredníctvom 23.000 mikrootvorov umiestnených na prednom perforovanom paneli, ktoré sa postarajú o nepostrehnuteľnú distribúciu vzduchu do všetkých priestorov interiéru bez hluchých miest.

Moderné technológie stoja za lepšou energetickou trideou i vyššími koeficientmi účinnosti
Špičková Digital Inverter Boots technológia s 8-pólovým motorom kompresora, znížila výchylky krútiaceho momentu a súčasne skrátila čas na dosiahnutie maximálnej rýchlosti otáčok kompresora. Výsledkom je vyššia prevádzková efektivita klimatizácie i celkovo nižšia spotreba elektrickej energie.
Klimatizačné jednotky ELITE sa tak môžu pochváliť nielen zaradením do kvalitnej energetickej triedy A+++, ale aj výbornými koeficientami účinnosti v režime chladenia (SEER) i vykurovania (SCOP).

Zmena dizajnu klimatizáciám ELITE prospela po každej stránke
Pri zmienke o výkonnejšej prevádzke nesmú ostať bez povšimnutia ani ďalšie vylepšenia nových klimatizačných jednotiek, ktoré prispeli k vyššej efektivite zariadení. Obísť nemôžeme použitie väčšieho ventilátora i optimalizovanie tvaru konštrukcie na nové Wind-Free™ chladenie, ktorá už nie je striktne trianglového tvaru. Nové jednotky vďaka zaobleným okrajom a vynovenému panelu pôsobia ľahšie a elegantnejšie. Zmenami prešli nasávacie mriežky i lamela, ktorá má oproti doterajším modelom upravený sklon (je naklonená o niečo viac).

Ani to však nie je ešte všetko. Vonkajšie klimatizačné jednotky ELITE po vzore vnútorných jednotiek dostali do vienka kompaktnejšie rozmery i o niečo nižšiu hmotnosť. Vítaným bonusom pri vonkajších klimatizačných jednotkách je špeciálna zliatina, ktorá v porovnaní s doteraz používanými materiálmi odoláva hrdzi až 5x viac.

Prehľad vylepšení nekončí
Výrobca si naozaj dal záležať na klimatizačných jednotkách z exkluzívneho radu ELITE, takže pri nových modeloch sa môžete tešiť na ďalšie benefity, ktoré tentoraz uvedieme heslovito:

  • Smart Control - Integrovaná umelá inteligencia, analýza aktuálnych podmienok v interiéri a automatické prepnutie režimu chladenia alebo kúrenia.

  • Ovládanie hlasom. Stačí mať v smartfóne nainštalovanú aplikáciu SmartThings Bixby 2.0. Ovládanie aj prostredníctvom digitálneho asistenta.

  • Detektor pohybu na monitorovanie prítomnosti a automatické zapnutie alebo vypnutie klimatizácie. (Senzor iba vo výbave klimatizácií ELITE, pri zariadeniach radu AVANT a COMFORT nie je k dispozícii).

  • Tri-Care Filter, PM 10 elektrostatický filter a Easy Filter Plus - vďaka zostavy týchto filtrov Vaše zariadenie zachytáva vírusy, baktérie, alergény, častice prachu väčšie ako 25 μm a čiastočne aj cigaretový dym.

  • Konštrukcia vonkajšej jednotky brániaca vniknutiu drobných zvierat a plazov, ekologický mód, odvlhčovanie, automatický reštart, zobrazenie spotreby el. energie

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Vyberte si podľa rozlohu miestnosti: 20-40m2 + 20-40m2
Ovládanie cez mobil: áno
Antibakteriálny filter: iné

Podobné a súvisiace produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info