Klimatizácia Toshiba Daiseikai 9 RAS-10PKVPG-E + RAS-10PAVPG-E

A+++ WiFi Novinka 5 rokov

2,50 / 3,20 kW Moderný a elegantný dizajn, superionizátor a plazmové čistenie

1646 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Výrobca / značka: Toshiba

Špecifikácia

rozloha miestnosti  Rozloha miestnosti

10 - 20 m2

chladiaci vykon  Chladiací výkon
2,50 kW

vykurovaci vykon   Vykurovací výkon

3,20 kW

energeticka trieda   Energetická trieda

A+++

vzduchovy filter  Vzduchový filter

Superionizátor

d  SEER/SCOP

10,50 / 5,20

Vnútorná jednotka RAS-10PKVPG-E

 
s  Rozmer (ŠxVxH) 851 x 293 x 270 mm
 w Hmotnosť 14 kg
s  Hlučnosť
19/44 dB(a)
napojenie klimatizacie   Napájanie vnútornej jednotky 230V - cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka RAS-10PAVPG-E
 
a  Rozmer (ŠxVxH)
800 x 630 x 300 mm
w  Hmotnosť 43 kg
a  Hlučnosť 46/61 dB(A)
napojenie klimatizacie  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / C 10A
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 6,35 / 9,52 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo  R32
   

Záruka

24+36 mesiacov

Cena dopravy pre tento produkt

ZDARMA

Stiahnuť katalóg

Katalóg

Výhody

online ovládanie
samočistenie
hybri-Inverterová regulácia
autodiagnostika
ekologický mód
turbo režim - Hi-Power
týždenný časový spínač
temperovanie na 8°C
obmedzenie výkonu
tichý režim vonkajšej jednotky
odvlhčovanie
plazmový filter
SUPER-ionizátor
ONE TOUCH ovládanie
dvojitý rotačným kompresor
prednastavenie režimu

 


TOSHIBA DAISEIKAI 9

Pri pohľade na parametre a výhody klimatizácie TOSHIBA Daiseikai 9 je zrejmé, že rozhodne nebudeme mať do činenia so zariadením, ktoré patrí do kategórie klimatizačných jednotiek s označením – „priemerné". Práve naopak. Klimatizácia TOSHIBA Daiseikai 9 s najvyššími hodnotami účinnosti od renomovanej značky vás presvedčí, že patrí do flotily vlajkových lodí, ktoré ponúkajú najvyššiu kvalitu, akú vôbec môžeme na trhu s klimatizačnými jednotkami nájsť.

Chladí, hreje, čistí vzduch

Klimatizácia TOSHIBA Daiseikai 9 predplnená novým chladivom R 32 disponuje 2,5 kW chladiacim a 3,2 kW vykurovacím výkonom, ktorý si hravo poradí s temperovaním miestnosti s výmerou max 20 m2.

Pri čítaní ďalších riadkov možno spozornejú predovšetkým alergici. Klimatizácia je totiž vybavená funkciou samočistenia, ktorá regulovaním vlhkosti vnútri jednotky v konečnom dôsledku bráni vytváraniu plesní. To však samozrejme nie je ani zďaleka všetko. Oveľa viac ako funkcia samočistenia dokáže zaujať prepracovaný filtračný systém s plazmovým filtrom a superionizátorom.

Plazmový filter pracuje na elektrostatickom princípe, vďaka ktorému dokáže pri zneškodňovaní mikroskopických nečistôt dosahovať takú účinnosť o ktorej sa môže niektorým iným filtračným systémom iba snívať. Plazmový filtrovací systém oproti klasickému prachovému filtru dokáže zo vzduchu zachytiť až 99 % nečistôt.

Až superionizátor v kombinácii s plazmovým filtrom však dotiahne celý proces čistenia vzduchu do úplnej dokonalosti. Superionizátor eliminuje nežiadúce mikročastice s veľkosťou niekoľkých nanotisícin a okrem toho má priaznivé dopady nielen na kvalitu vzduchu, ale aj na pružnosť pokožky.

Vhod príde autodiagnostika, týždenný časovač i prednastavenie režimu

Vaše očakávania určite nesklame ani autodiagnostika, ktorá sa postará jednak o identifikáciu prípadnej poruchy a tiež o oznámenie zistenej príčiny. Výsledok autodiagnostiky vám bude oznámený prostredníctvom tzv. poruchových kódov.

Osobitnú pozornosť si však zaslúži funkcia týždňového časovača so 4-mi nastaveniami v rámci dňa, ktoré môžu byť naprogramované na 7 dní v týždni. Iné nároky na klimatizáciu sú totiž kladené pri odpočinku alebo počas neprítomnosti a iné po príchode domov, kedy očakávame príjemne vychladené alebo naopak vykúrené priestory domu. Časovač tak môže zohľadniť návyky jednotlivých členov domácnosti a vytvoriť čo najkomfortnejšie podmienky v priebehu celého týždňa.

Na tomto mieste môžeme spomenúť prednastavenie režimu, ktoré uloží vami zvolený režim alebo funkciu do pamäte. Po prednastavení režimu môžete uložené nastavenie spustiť kedykoľvek.

Bokom nenecháme ani obmedzenie výkonu a ONE TOUCH ovládanie

Funkcia obmedzenia maximálneho výkonu príde vhod vtedy, keď chcete znížiť svoj účet za elektrickú energiu. Ak sa budete spoliehať iba na automatický režim alebo budete používať jedno nastavenie bez ohľadu na vonkajšie teplotné podmienky, nemôže byť o úspornosti ani reči. Obmedzením maximálneho výkonu môžete šetriť 25 %, 50 % alebo až 75 % energie.
Ovládanie na jeden dotyk „ONE TOUCH" umožňuje jednoduché dosiahnutie plne automatického chodu klimatizačnej jednotky, naprogramovaného podľa špecifických regionálnych požiadaviek. Toto naprogramované nastavenie určuje teplotu, silu a smer prúdenia vzduchu a ďalšie nastavenia, ktoré môžete samozrejme zmeniť. Ak teda preferujte iné nastavenia, môžete si vybrať z mnohých ďalších prevádzkových funkcií vašej klimatizačnej jednotky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Vyberte si podľa rozlohy miestnosti alebo podľa výkonu: 10-20 m² / 2,0-2,9 kW
Ovládanie cez mobil: áno
Antibakteriálny filter: ionizátor
Farba vnútornej jednotky: biela

Podobné a súvisiace produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info