SAMSUNG AR9600 Wind-Free Ultra AR12NXCXAWKNEU + AR09NXCXAWKNEU

A++ WiFi Novinka 5 rokov

2 x vnútorné a 1 x vonkajšia jednotka, Wind-Free technológia, 4 smerné prúdenie, 5 ročná záruka!

2250 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Výrobca / značka: Samsung

Špecifikácia

rozloha miestnosti  Rozloha miestnosti

10-25 m2 + 25-40 m2

chladiaci vykon  Chladiací výkon
2,5 + 3,5 kW

vykurovaci vykon   Vykurovací výkon

3,2 + 4,0 kW

energeticka trieda   Energetická trieda

A++

vzduchovy filter  Vzduchový filter

PM2.5 filter + Ionizátor

d  SEER/SCOP

6,80 / 4,60

Vnútorné jednotky AR09NXCXA/AR12NXCXA

 
s  Rozmer (ŠxVxH) 828 x 295 x 265 mm
 w Hmotnosť 10 kg
s  Hlučnosť
16/40 dB(a)
napojenie klimatizácie   Napájanie vnútornej jednotky 230V - cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka AJ040NCJ2EG - 4,0kW
 
a  Rozmer (ŠxVxH)
790 x 545 x 285 mm
w  Hmotnosť 40 kg
a  Hlučnosť 46 dB(A)
napojenie klimatizácie  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / C 20A
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 6,35 / 9,52 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo  R32
   

Záruka

24+36 mesiacov

Cena dopravy pre tento produkt

ZDARMA

Stiahnuť katalóg

Katalóg

Výhody

Smart WIFI
PM2.5 filter
SPI - Super Plazma Ion (Virus Doctor)
Easy filter Plus
8 pólový digitálny inverter
Ultra nízka hlučnosť (iba 16 dBA)
2 krokové chladenie
Jemná distribúcia vzduchu
4 smerné prúdenie vzduchu
Good Sleep režim
Odvlhčovanie
Anti-korózny povrch vonkajšej jednotky
Triangle design
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klimatizácia Samsung Wind-Free Ultra AR9600 AR09NXCXAWKNEU+AR12NXCXAWKNEU

Klimatizácia Samsung Wind-Free Ultra poskytuje nový spôsob chladenia. Vďaka jedinečnému trojuholníkovému tvaru a širšiemu vstupu môže nasávať viac vzduchu. Vylepšené široké lamely spolu s väčším ventilátorom a žalúzie v tvare písmena V, zaistia rýchlejšie chladenie a vypúšťanie vzduchu s dlhším dosahom. Tak sa ochladený vzduch dostane do všetkých kútov klimatizovanej miestnosti, či kancelárie, bez slepých miest.

Wind-Free režim najskôr vychladí miestnosť v rýchlom chladiacom mode prostredníctvom prúdenia vzduchu cez otvorenú lamelu. Pri dosiahnutí požadovanej teploty sa okamžite prepne do režimu Wind-Free. V tomto režime sa lamela zatvorí a chladný vzduch sa do miestnosti jemne rozptýli prostredníctvom 21.000 mikro otvorov, ktoré sa nachádzajú pozdĺž celej plochy panela. Vďaka tomu ponúka táto klimatizácia výrazné zníženie hladiny hluku v miestnosti.

Režim Wind-Free chladenie spotrebuje o 72% menej elektrickej energie ako režim rýchleho chladenia. Pre udržanie požadovanej teploty v miestnosti postačí, aby kompresor a ventilátory pracovali na minimálne otáčky. Budete sa preto cítiť komfortne a pritom nemusíte mať obavu za účty elektrickej energie.

PM2.5 Filter
Vďaka unikátnym filtrom umiestneným pozdĺž celej plochy nasávania vzduchu si môžete vychutnať čistejší vzduch. Elektróda (tenký drôt) nabíja prachové častice, ktoré sú následne priťahované prúžkami plechu, ktorý je nabitý opačným pólom. Odstraňuje 99% ultra malých prachových částic, vzdušné nečistoty, baktérie aj alergény.

SPI - Super Plasma Ion
Vynikajúca technológia Virus Doctor neutralizuje škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Zo všetkých škodlivín sa stáva neškodná vodná para. Oproti obvyklým systémom čistenia vzduchu, ktoré čistia len spracovávaný vzduch, táto technológia odstraňuje všetky znečistujúce látky a tak zlepšuje kvalitu vzduchu. K čisteniu vzduchu dochádza tak, že častice prašného aerosólu dostávajú ionizáciou vzduchu elektrický náboj a sú priťahované na opačne nabité zberné dosky - kolektory, umiestené vo vnútri prístroja. Pretože je prístroj zároveň ionizátorom, čistí vzduch i v priestore okolo pristroja.

Good Sleep režim
Nastavenie tejto funkcie na klimatizácii zaručí ideálnu klímu v spálni. Presný systém riadenia teploty a automatického nastavenia vlhkosti chránia tri najdôležitejšie fázy spánku. Automaticky prispôsobí teplotu a vlhkosť a tak vytvorí komfortné podmienky behom noci. Lepšie si oddýchnete a zobudíte sa plní síl.

Funkcia Smart WIFI
Vďaka tejto funkcii ovládajte klimatizáciu bez obmedzenia cez smartphon alebo počítač. Nemusíte mať nikdy obavu, že ste omylom nechali klimatizáciu zapnutú. Vďaka tejto funkcii si počas neprítomnosti v byte, zapnete klimatizáciu ešte pred príchodom domov a prichádzate tak vždy do vychladeného priestoru.

8-pólový inverter
Namiesto 4-pólového motora prichádza 8-pólový motor v kompresore s menším krútiacim momentom, čo zaisťuje účinnejšiu a efektívnejšiu prevádzku s menšou vibráciou.

2 krokové chladenie
Najprv Vás rýchlo ochladí prúdom vzduchu cez lamelu, potom príjemne chladí prostredníctvom mikrootvorov bez nutnosti meniť manuálne nastavenie.

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Vyberte si podľa rozlohu miestnosti: 10-20m2 + 20-40m2
Ovládanie cez mobil: áno
Antibakteriálny filter: ionizátor

Podobné a súvisiace produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info