Klimatizácia Gree Lomo GWH24QE-K3DNB8G

A++ 3 roky

6,70 / 7,3 kW strieborný ionizujúci filter, moderný dizajn, nízka hlučnosť, 3 ročná záruka!

956 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Výrobca / značka: Gree

Špecifikácia

rozloha miestnosti  Rozloha miestnosti

55 - 75 m2

chladiaci vykon  Chladiací výkon
6,7 kW

vykurovaci vykon   Vykurovací výkon

7,3 kW

energeticka trieda   Energetická trieda

A++

vzduchovy filter  Vzduchový filter

Strieborný ionizujúci filter

d  SEER/SCOP

6,10 / 4,00

Vnútorná jednotka GWH24QE-K3DNB8G

 
s  Rozmer (ŠxVxH) 1070 x 326 x 246 mm
 w Hmotnosť 17 kg
s  Hlučnosť
39/42/47/51 dB(a)
e   Napájanie vnútornej jednotky 230V - cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka GWH24QW-K3DNA1G
 
a  Rozmer (ŠxVxH)
976 x 700 x 396 mm
w  Hmotnosť 53 kg
a  Hlučnosť 58 dB(A)
e  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / 16B/1
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 9,52 / 15,9 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo  R410A
   

Záruka

24+12 mesiacov

Cena dopravy pre tento produkt

ZDARMA

Stiahnuť katalóg

Katalóg

Výhody

online ovládanie (voliteľné - 29€)
moderný dizajn s LED displejom
špičková účinnosť
24h časovač
autoreštart
turbo režim
3D DC inverter
nočný útlmový režim SILENT
aktívny uhlíkový a strieborný ionizujúci filter
8°C temperovanie v zime
odvlhčovanie
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V súčasnosti je spoločnosť GREE najväčším svetovým producentom klimatizácií do bytov, rodinných domov ale aj pre komerčné účely ako sú administratívne priestory a podobne. Prinášame originálnu kvalitu klimatizácií bez kompromisov a ústupkov s minimálne 3 ročnou zárukou. Klimatizácie GREE patria medzi absolútnu špičku vzhľadom na svoju extrémne nízku až zanedbateľnú poruchovosť. Práve z dôvodu najvyššej kvality spoločnosť GREE vyrába klimatizácie aj pre ďalších významných výrobcov klimatizácií, tak japonských ako aj iných a klimatizácie rôznych značiek tak pod krytom skrývajú aj komponenty vyrobené spoločnosťou GREE a pravé srdce v podobe kvalitných G10 1Hz INVERTER kompresorov alebo dokonca 1. patentovaný kaskádový kompresor ktorý dokáže zabezpečiť účinné vykurovanie až do -30°C a tan istý kompresor dokáže chladiť aj pri +54°C v exteriéri.


GREE Lomo SMART Wifi nie je len elegantná ale aj SMART teda "chytrá" klimatizácia, disponuje najnovšími technologickými riešeniami ako je možnosť ovládania cez Wifi, mimochodom už štandardne používa netradičný Wifi diaľkový ovládač namiesto bežne používaného infra červeného ovládača, čo znamená že ovládať ju viete aj bez priamej viditeľnosti napríklad z vedľajšej miestnosti.

GREE Lomo SMART Wifi je klimatizácia vyššej strednej triedy a ponúka kvalitné vypracovanie, elegantný a predsa aktuálny a konzervatívny dizajn, vlastnosti a technické parametre z nej robia klimatizáciu predurčenú na bežné použitie pre náročnejších zákazníkov ale aj napríklad na chladenie menších serverovní a podobne.

V čom sa klimatizácie GREE Lomo SMART Wifi ale zásadne líšia od konkurencie po praktickej stránke?

Niekoľko vybraných bezkonkurenčných vlastností uvádzame tu:

Možnosť ovládania cez inteligentný telefón alebo tablet pomocou aplikácie prináša nové doposiaľ nepoznané možnosti klimatizácií a komfort o akom sa vám ani nesnívalo a v súčasnosti ho dokáže poskytnúť máloktorá iná klimatizácia, tieto možnosti sú oveľa širšie ako pri ovládaní cez základný a štandardne dodávaný inteligentný Wifi ovládač.
Diaľkový ovládač Wifi má ako štandardnú funkciu "6. zmysel" so sledovaním polohy ktorou viete jednoduchým premiestnením určiť problémovú zónu v miestnosti a klimatizácia Lomo za krátku chvíľku zabezpečí komfort aj v tejto zóne. Je skutočne inteligentný aspoň v porovnaní s dobre známymi infra ovládačmí.
Schopnosť prevádzky v režime chladenia až do vonkajšej teploty +48°C a to až od -15°C je vysoko nadpriemerná a je výsledkom najnovšej technologickej inovácie u klimatizácií GREE Lomo SMART Wifi. Viete že na Slovensku zriedkavo na niekoľko hodín ročne (a to od prvých meraní teploty ovzdušia na Slovensku ktoré sa uskutočňovali už v 18. storočí) klesnú teploty pod -20°C a klimatizácie GREE Lomo SMART Wifi dokážu účinne vykurovať až do takýchto mrazov v režime tepelného čerpadla? Teploty pod -30°C sa však za uplynulú históriu meraní vyskytli iba v trvaní niekoľkých hodín a aj to len na konkrétnych miestach. Nikdy však nepretrvali súvisle dlhšie ako jeden deň! Klimatizácia GREE Lomo SMART Wifi je teda úplným riešením celosezónneho vykurovanie plnohodnotným tepelným čerpadlom zároveň.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Vyberte si podľa rozlohy miestnosti alebo podľa výkonu: 60-90 m² / 6,0-8,0 kW
Ovládanie cez mobil: možno, za príplatok
Antibakteriálny filter: ionizátor
Farba vnútornej jednotky: biela

Podobné a súvisiace produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info