Späť

10 najlepších klimatizácií pre rok 2017

Už teraz premýšľate o kúpe klimatizácie? Pomôžeme vám nájsť najideálnejšie riešenie pre Vás. Zoznam najlepších klimatizácií v tomto roku, ktoré si môžete dovoliť!

10 najlepších klimatizácií pre rok 2017


Ako a z čoho si vybrať? Na trhu sú stovky klimatizácií, a vy sa medzi nimi cítite stratení? Viete, že potrebujete klímu, chcete ju mať, ale neviete si poradiť, ktorý typ si zaobstarať a prečo? My vám ukážeme ako na to! Zoznam je subjektívny, ale na základe objektívnych kritérií. Dlhé roky sa zaoberáme predajom klimatizácií, TOP10 sme spísali podľa našich skúseností, vašich prianí a postrehov. Dôraz sme kládli na všetky dôležité parametre: nielen na výkon a výdrž, ale aj na hlučnosť, dizajn a doplnkové funkcie.

10. Fisher FSAIF-Art

a

 

 

Hotová Amerika! Sídlo firmy Fisher sa nachádza v USA a okrem špičkovej kvality sú povestné svojím dizajnom. Sériu Art priviedli na trh v roku 2010 a odvtedy patrí k najobľúbenejším produktom distribútora. Nevyniká len špecifickým dizajnom, ale aj kvalitou komponentov – a našťastie je aj cenovo prístupnou voľbou. Patrí k tým málo strojom, ktoré vyzerajú lepšie v reáli, ako v katalógu.                                        

Cena: 745 – 1045 Euro (2,5 - 5,0kW)*

+ plazmový SILVER ION katalytický filter
+ funkcia Follow me – prúdenie vzduchu rovno na osobu, alebo presne opačným smerom
+ 5 ročná garancia
len v sivom a zlatom prevedení
neobsahuje vstavané WIFI riadenie

9. Midea Mission

mission

 

Hovorí vám niečo značka Midea? Ak nie, zbystrite pozornosť: jedná sa o momentálne najväčšieho výrobcu klimatizácií na svete! Čínsky výrobca sa dostal na prvú priečku vďaka kombinácii nízkej ceny a vysokej kvality. Miedu Mission máme radi: obsluha stroja je jednoduchá, obsahuje všetky doplnkové funkcie... a to všetko funguje. Jednoduchý dizajn, starostlivo zmontovaný vnútrajšok.

Cena: 680 – 1000 Euro (2,5 - 5,0kW)*

+ WIFI riadenie
+ plazmový filter
+ dostupná cena
+ 5 ročná záruka
kvalita materiálu vonkajšieho krytu

 

8. Toshiba Mirai

Mirai

Model Mirai od spoľahlivého japonského výrobcu prišiel na trh v roku 2016 a hneď sa vypredal. Nie nadarmo: k povestnej japonskej technickej precíznosti pridali zaujímavú cenu a ošiaľ bol na svete. Výrobca sľubuje, že tento rok pokryje dopyt bez výpadkov. Model Mirai je pokračovateľom úspešného modelu Toshiba Avant.

Cena: 635 – 945 Euro (2,5 - 4,4kW)*

 

 

+ nízka cena
+ vhodný stroj pre tých, ktorí nehľadajú málo využívané extra doplnky
najsilnejšia verzia len 4,4 kW
od Toshiby by sme očakávali energetickú kategóriu A++
očakávali by sme aj o niečo lepší vzduchový filter

7. Daikin Comfort II

Comfort II

Nie ste fajnšmeker, nehľadáte nič extra, chcete aby klimatizácia chladila vzduch a nič viac? Daikin Comfort môže byť vašou voľbou. Je to stroj so značnou výdržou a nenáročným dizajnom, ktorý v ničom – ani v zlom, ani v dobrom – neprekvapí. Silná stredná kategória pre väčšinového zákazníka. A k tomu bonus: výrába sa v Českej republike!

Cena: 615 – 1169 Euro (2,0 - 5,0kW)*

 

+ spoľahlivý, nadčasový
+ vyrobený v Európe (v Českej republike)
nezaškodil by už menší facelift

6. Samsung AR7000

WindFree

Model AR7000 prvýkrát vstúpil na trh v roku 2014, teraz prichádza tretia séria, ktorá prináša novinku v prúdení vzduchu. Cez 21 000 drobných perforovaných otvorov s priemerom 1 mm uniká chladný vzduch aj pri zavretých lamelách – samozrejme, len ak si ich nastavíte. Nový AR7000 môže byť hitom roka, k čomu môže dopomôcť aj trojuholníkový dizajn, ktorý bol napriek negatívnym očakávaniam úspešný u kupujúcich. Model Samsungu ponúkame tým, ktorí sa chcú dostať za prijateľnú cenu k technologickým novinkám.

Cena: 800 – 1295 Euro (2,5 - 5,0kW)*

 

 

+ trojuholníkový dizajn pre lepší prítok vzduchu – čo naozaj funguje
+ najtichšia prevádzka
+ zabudované WIFI ovládanie
+ vynikajúci vzduchový filter a čistiaci systém
v kvalite ešte nie, ale v cene už dobehli japonských konkurentov


5. LG ArtCool

ArtCool


LG nás prekvapil novým modelom ArtCool, s viacerými vylepšeniami. Vnútorné jednotky sú už multisplit kompatibilné, a v cene dostanete aj zabudovaný WIFI modul. Oproti predošlej verzii je možné klimatizáciu zaobstarať – popri 2,5 a 3,5kW-ovej verzie – aj v kategórii 5kW. ArtCool AM12BP je novinka, ale vo vnútornom vybavení a technológii obsahuje všetky osvedčené LG-komponenty a postupy, preto aj bez dlhšieho testovania vrelo odporúčame. Komu sa bude páčiť nový model? Tých, ktorým sa zapáčil dizajn LG, nový ArtCool určite nesklame.

Cena: 1019 – 1345 Euro (2,5 - 5,0kW)*

 

+ prekrásny, zrkadlový predný panel
+ vynikajúci čistič vzduchu
+ zabudovaný WIFI/3G olvádač
chýba biele prevedenie

 

4. Toshiba Suzumi Plus

Suzumi

Nehľadíte na dizajn, chcete „len" spoľahlivú klimatizáciu, ktorá vydrží dlho? Model Suzumi Plus vynašli práve pre vás! Toshiba ho nasadila v minulom roku namiesto predošlej verzie (Suzumi). Hneď sa vyprázdnili sklady, stroj bolo možné zakúpiť len v limitovanom množstve, čo poukazuje na popularitu modelu. Ak nechcete minúť veľa, ale peniaze chcete zainvestovať čo najefektívnejšie, Suzumi Plus je vaša voľba.

Cena: 795 – 1260 Euro (2,5 - 5,0kW)


+ za danú cenu asi najlepšia hodnota
+ vzduchový filtračný systém IAQ (vyvinutý Toshibou)
menej nápadný dizajn
bez možnosit WIFI riadenia
limitovaná séria (platilo v roku 2016)

 

3. Fujitsu LUCA

LUCA


Hľadáte nenápadnú klimatizáciu, vo vysokej kvalite a dostupnej cene? Nemusíte čítať ďalej, pred piatimi rokmi vyvinutá Fujitsu Luca je vašou voľbou! Model je najtenším strojom v našom katalógu, je hrubý 18,5 cm. Dá sa kúpiť v dvoch prevedeniach: bielej a striebornej. Či si vyberiete prvú alebo druhú možnosť, môžete si byť istí, že budete mať doma klimatizáciu špičkovej kvality, s vynikajúcimi technickými parametrami.

Cena: 809–1199 Euro (2,0 - 4,0kW)*

+ hrúbka: 18,5 cm
+ týždenný časovač (28 individuálnych vypnutí a zapnutí na týždeň)
+ senzor – vníma človeka v miestnosti
- síce stále výnimočný, ale 5 rokov starý dizajn
- len biele a strieborne prevedenie (ktoré sa veľmi podobajú)
- chýba 5 kW alebo silnejší variant

2. Daikin Emura II

Emura II

Klimatizácia s inteligentným dizajnom – to je Daikin Emura. Japonský výrobca patrí k technologickej špičke klimatizačného priemyslu, svoje produkty vyrába z vysokokvalitných materiálov. Okrem technologickej časti kladie veľký dôraz na dizajn. Zaoblený tvar radí model k najštýlovejším klimatizáciám. Model Emura bol uvedený na trh v roku 2010, model Emura II je v našich katalógoch od roku 2014. Ak hľadáte kvalitný stroj s odlišným dizajnom, ako ostatné jednotky, vašou voľbou je Daikin Emura.

Cena: 1480–2250 Euro (2,5 - 4,8kW)*

+ vysoká energetická účinnosť
+ unikátny dizajn
+ vysokokvalitné materiály
+ inteligentné oko
- WIFI riadenie treba dokúpiť, domontovať
- vysoká cena
- mohol by obsahovať ešte jeden ionizátor

1. Mitsubishi MSZ-LN

LN


Najvyššia kvalita a výnimočný design. Mitsubishi Electric polstoročie patrí k najinovatívnejším firmám vo vzduchotechnickom priemysle, je jedným z najspoľahlivejším výrobcom. Nová séria MSZ-LN bola uvedená na trh v tomto roku, a vo všetkom predčila očakávania. Prečo sa dostal model na prvé miesto nášho výberu? Už predošlý model patril k najlepším, nový MSZ-EF však priniesol rad zlepšení. Stroj sa dodáva v 4 výkonnostných verziách, v 4 farebných prevedeniach, je nesmierne tichý a energeticky účinný (trieda A+++).
Ak hľadáte špičkovú klimatizáciu s pekným dizajnom a inovatívnymi riešeniami, vašou voľbou je Mitsubishi MSZ-LN.

Cena: 1515–2350 Euro (2,5 - 5,0kW)*

+ momentálne dostupná najvyššia energetická účinnosť
+ 4 farebné prevedenia
+ 5 ročná záruka
+ Plasma Quad filter
+ detekica prítomosť človeka
- vyššia cena

 * ceny majú len informatívny charakter

Klimatizácie v našej ponuke: https://www.klimania.sk/

Ak máte záujem o kúpu klimatizácie, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na 0948 744 700 alebo info@klimania.sk. Poradíme vám s výberom a spoločne nájdeme optimálne riešenie pre Vás.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie