Aká je aktuálna klíma v našej spoločnosti?

Vianoce a potom rovno skok do pandémie. Nikto to nečakal, rovnako ako sa len sťažka zmierujeme s faktom, že si tohto roku krásne jarné počasie užijeme s rúškami na tvárach či s odporúčaním domácej karantény. Na naše produkty a služby sa však naďalej môžete spoľahnúť.

Pandémia nás nezastaví


Nikoho aktuálna situácia neteší, no povzbudzujme sa myšlienkou, že všetko zlé je na niečo dobré, prípadne, ako naše múdre mamy hovoria, všetko zlé sa raz skončí. Kým sa ale zobudíme do nového dňa, v ktorom už koronavírus nebude naším strašiakom, budeme musieť pokračovať v našej práci, avšak so zavedením prísnych opatrení. Rúška, rukavice, dodržiavanie bezpečného odstupu od seba i našich klientov, dezinfekcia okolitých povrchov, toto všetko je v našej firme samozrejmosť. Nechceme sa predsa navzájom ohroziť.


Naše špeciálne produkty a služby


Ako vám v čase pandémie dokáže Klimania.sk pomôcť? Okrem špeciálnych druhov klimatizácií, ktoré sú schopné vzduch dokonale vyčistiť a vyrovnať sa aj s vírusmi, vám ponúkame i naše jedinečné služby, prispôsobené prísnym hygienickým opatreniam. To znamená, že na obhliadku naši špecialisti nemusia chodiť k vám domov osobne, ale postačí im pôdorys vašej domácnosti/firmy, fotografie alebo video, na základe ktorého vypracujeme cenovú ponuku a vyberieme ten správny produkt pre vás. Čím menej osobných kontaktov, tým väčšia šanca, že si navzájom nevymeníme vírusy.

Všetko sa ale online vykonať nedá, a preto sme premýšľali, ako zrealizovať montáž alebo servis zariadení bez rizika nákazy. Je vhodné, ak sa na našich montážnych pracovníkov spoľahnete natoľko, že im umožníte pracovať bez vašej prítomnosti. Osobný stret treba obmedziť na minimum, a ak nastane, tak jedine z bezpečnej vzdialenosti 2-3 metre. Ako jedni z mála máme možnosť priestor pomocou našich technikov vydezinfikovať vlastnými ozónovými genáratormi, ktoré majú schopnosť ničiť baktérie a vírusy vo vzduchu i na rôznych povrchoch aby tam po nich a po našej práci neostala ani stopa.

Veríme, že vás ani aktuálna situácia neodradí plniť si sny či plány, ktoré máte so svojím bývaním. Prajeme vám veľa zdravia.

 

Inšpirujte sa našími najpredávanejšími jednotkami

Táto stránka používa cookies. Viac info