Klimatizácie

Klimatizácia Daikin + 3 tipy na klimatizácie

Leto ju tu čo nevidieť a je iba otázkou niekoľkých dní, kedy začnú prvé letné horúčavy znovu lámať teplotné rekordy. Ak sa možno práve teraz rozhodujte, s ktorou značkou klimatizácie nedať horúčavám šancu, tak vám určite príde vhod niekoľko užitočných informácií a zopár tipov na klimatizácie Daikin.

Daikin Klimatizácia

Nuž a prečo práve klimatizácia Daikin? Odpoveď teba hľadať v najväčšej ponuke rokmi preverených špičkových klimatizačných jednotiek, ktoré sú vhodné pre domáce, komerčné alebo priemyselné využitie. Vybrať si tak dokáže každý podľa svojich vlastných preferencií.

Poteší tiež istota, že bude úplne jedno, či si vyberiete klimatizačnú jednotku určenú pre jednu alebo viac miestností. Klimatizácia Daikin bude vždy zárukou toho, že dostanete kvalitné zariadenie, ktoré vám poskytne optimálnu teplotu interiéru počas celého roka.

Klimatizácia DAIKIN Emura FTXG25LW + RXG25L

Ak máte tento rok v pláne kúpu klimatizačnej jednotky, vo vašom hľadáčiku by rozhodne nemal chýbať práve tento model. Dôvodov je viacero. Nástenná mono split klimatizácia DAIKIN Emura FTXG25LW už na prvý pohľad zaujme a poteší nielen oči. Zariadenie je navyše dôkazom toho, že atraktívny dizajn môže ísť ruka v ruke s vysokou účinnosťou a vyspelými technológiami.

DAIKIN

Upútať tak dokáže netradične zakrivený predný panel vnútornej jednotky i inovatívna funkcia v podobe inteligentného oka. Tento snímač pohybu šetrí vaše peniaze a napokon aj zdravie. Ak zaznamená prázdnu miestnosť, prepne zariadenie do úsporného režimu. Pri pohybe v miestnosti zasa presmeruje prúdenie chladného vzduchu mimo priestor v ktorom sa práve zdržiavate.

Model klimatizácie Daikin Emura toho ponúka samozrejme oveľa viac. Pozornosť si zaslúži 3D systém prúdenia vzduchu, týždenný časovač, režim zvýšeného výkonu alebo sofistikovaný titán-apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu, ktorý eliminuje mikroskopické prachová častice, baktérie a vírusy. Model vyhovie aj požiadavke na komfortné ovládanie, prostredníctvom Smart Wi-Fi technológie.

Klimatizácia Daikin Emura disponuje 2,5 kW chladiacim a 2,7 kW vykurovacím výkonom, ktorý je určený pre miestnosť s rozlohou 10 až 20 m2. Energetická trieda klimatizačnej jednotky je A+++.

Klimatizácia DAIKIN Nexura FVXG50K+RXG50K

Z bežnej praxe veľmi dobre vieme, že nástenná klimatizácia nemusí zodpovedať vkusu každého používateľa. Ak vám teda z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje spomínané prevedenie klimatizácie Daikin, ponúkneme vám pohľad na parapetnú klimatizáciu, ktorá umožní komfortné chladenie, kúrenie i odvlhčovanie vzduchu.

Model DAIKIN Nexura FVXG50K+RXG50K je zabalený do elegantného dizajnu, ktorý iba čiastočne dáva tušiť, že ide o klimatizačnú jednotku. Vzhľadovo tak pripomína skôr modernejší radiátor. Výhodou takéhoto prevedenia je, že klimatizácia môže byť v interiéri umiestnená podľa vašich predstáv. V princípe ju môžete zavesiť pod okno, zapustiť do steny alebo nechať stáť iba voľne na podstavci.

Daikin klimatizácia

Klimatizácia Daikin je vybavená o niečo vyšším 5 kW chladiacim a 5,8 kW vykurovacím výkonom, ktorý ľavou zadnou zvládne úpravu vzduchu v miestnosti s rozlohou od 40 až do 60 m2. Spoľahnúť sa môžete na Econo režim alebo výkonný turbo režim, ktorý sa v prípade potreby postará o rýchlu úpravu teploty v miestnosti. Čistý vzduch v klimatizovanej miestnosti si pod palec zoberie titán-apatitový fotokatalytický filter.

Klimatizácia Daikin Nexura FVXG50K+RXG50K samozrejme disponuje týždenným časovačom, tichou prevádzkou i možnosťou on-line ovládania. Zariadenie vyniká energetickou úspornosťou a preto je zaradené do energetickej triedy A++.

Klimatizácia DAIKIN Comfort FTX25J3+RX25K

Napokon dáme priestor nástennej klimatizácii, ktorá môže byť perfektnou voľbou pre používateľov, ktorí si chcú užívať pohodlie klimatizovaných priestorov, ale nechcú do zariadenia veľa investovať. Model klimatizácie DAIKIN Comfort FTX25J3+RX25K je na to akoby stvorený.

Klimatizácia

Samozrejme, od tohto zariadenia nemôžete očakávať, že bude „nabité” najnovšími technologickými vychytávkami. Buďte však bez obáv. Klimatizácia Daikin Comfort si odvedie svoju prácu tak ako má a predsa len dokáže ponúknuť aj niečo navyše.

Pri klimatizácii môžete očakávať 2,5 kW chladiaci a 2,8 kW vykurovací výkon, ktorý bohato postačí pre miestnosť s rozlohou 10 až 25 m2. Klimatizačná jednotka sa vyznačuje skutočne nízkou hlučnosťou vnútornej jednotky, ktorá v tomto prípade dosahuje viac ako slušné hodnoty 22 dB(A). Kvalita vzduchu bude aj tentoraz v réžii titán-apatitového fotokatalytického filtra, ktorý sa postará o čistý a zdravý vzduch.

Spomedzi ostatných funkcií môžeme spomenúť 24 hodinový časovač, tichý alebo turbo režim, či možnosť použitia online ovládača. Klimatizácia patrí do energetickej triedy A++.


Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť pri výbere vhodnej klimatizácie, rekuperácie či tepelného čerpadla, neváhajte a zavolajte nám alebo navštívte náš showroom v Dunajskej Strede. Sme Vám k dispozícií v pracovných dňoch v čase od 8.30 do 17.00 hod.

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov