Klimatizácie

Jeden stroj, viacej úžitku! – Multi Split klíma

Nechcem mať dom oblepený klimatizačnými jednotkami! Je to možné? Samozrejme! Zoznámte sa s Multi Split riešením! Jeden stroj, veľa chladu všade.

Multi Split klíma je delená klíma. V tomto prípade k jednej vonkajšej jednotke sú pripojené viaceré vnútorné zariadenia (2, 3, 4 alebo 5). Preto Multi Split klíma je pre Vás riešením v tom prípade, ak potrebujete zapojiť klímu vo viacerých miestnostiach, či sa jedná o byt alebo o rodinný dom alebo kanceláriu. a

Výhodou tohto riešenia je, že stačí namontovať jednu vonkajšiu jednotku. Prevádzkové náklady sú oveľa nižšie, ako v prípade mono split klímy. Vnútorné jednotky sa dajú osobitne ovládať diaľkovým ovládačom. K vonkajšej jednotke sa dajú napojiť nielen nástenné zariadenia, preto v prípade multi split klímy sú nekonečné varianty. V systéme Multi Split klimatizácie sú dostupné už len inverterové systémy, ktoré sú ešte úspornejšie.

Kombinácie rôznych typov vnútorných a vonkajších jednotiek sú nekonečné a nie všetky typy sú uvedené v našom e-shope. Preto v prípade záujmu o ďalšie informácie a cenových ponúk nás prosím kontaktujte. Veľmi radi Vám pripravíme ponuku na mieru na základe rozmerov Vašich miestností.

Ak máte záujem o kúpu klimatizácie, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na 0948 744 700 alebo info(zavináč)klimania.sk. Poradíme vám s výberom a spoločne nájdeme optimálne riešenie pre Vás.


Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť pri výbere vhodnej klimatizácie, rekuperácie či tepelného čerpadla, neváhajte a zavolajte nám alebo navštívte náš showroom v Dunajskej Strede. Sme Vám k dispozícií v pracovných dňoch v čase od 8.30 do 17.00 hod.

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov