Klimatizácie LG

22 položiek

Možno ste nevedeli, ale juhokórejská firma LG, druhý najväčší výrobca televíznych prijímačov a tretí najväčší výrobca mobilných telefónov, vyrába okrem iného aj klimatizácie, ktoré naplno bodujú u zákazníkov po celom svete.

Výsledkom spolupráce skúsených inžinierov a dizajnérov sú totiž nielen kvalitné, ale aj vzhľadovo atraktívne klimatizácie LG. Výborné parametre rozšírené o inovatívne technológie im dávajú do rúk silné tromfy pri riešení tepelnej pohody kancelárskych, bytových alebo aj komerčných priestorov.

Juhokórejčania sú známi tým, že radi vytvárajú produkty prešpikované chytrými technológiami a praktickými zlepšeniami. Teplo aj osviežujúci chládok - všetko zariadite na diaľku pomocou smartfónu a aplikácie LG Smart ThinQ™. Nové klimatizácie LG majú tiež aj funkciu Jet Cool™, vďaka ktorej vychladíte do 5 minút miestnosť aj o 4 – 5 °C.

Navyše im nechýba ani poriadna dôvera vo vlastné klimatizácie. Veď LG tvrdí, že ich najmodernejší tepelný výmenník, odvod vzduchu, kompresor a inverterová technológia zabezpečujú najvyššiu energetickú účinnosť na svete!

Vyberte si podľa rozlohy miestnosti alebo podľa výkonu:

Ovládanie cez mobil:

Antibakteriálny filter:

Farba vnútornej jednotky:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka používa cookies. Viac info