Klimatizácie DAIKIN

35 položiek

Japonská firma Daikin sa od roku 1924 zameriava na klimatizácie, chladiace systémy, chladničky, ale najnovšie aj tepelné čerpadlá a ďalšie produkty. Už od samého začiatku patrí Daikin medzi najinovatívnejších výrobcov klimatizácii nielen v Japonsku, ale aj v Európe.

Dôkazom toho je aj fakt, že spoločnosť priniesla na trh aj svoje vlastné chladivo do klimatizačných jednotiek, kompresory a mnohé ďalšie komponenty. Firma sa jednoducho spolieha na vlastný vývoj a takmer 100-ročné skúsenosti. Každý zákazník tak má istotu, že získa ucelený produkt, ktorého súčiastky má plne pod palcom práve firma Daikin.

Navyše, klimatizácie Daikin sa vyrábajú aj u našich západných susedov – vývojové centrá sú situované v Plzni a Brne. Ako sama spoločnosť tvrdí „vytvára klimatické riešenia v Európe pre Európu." Daikin klimatizácie prinášame hneď v niekoľkých prevedeniach - Monosplit, Multisplit, VRV, Sky Air a ďalšie. Značka DAIKIN je zárukou toho, že získate maximálny komfort, energetickú účinnosť, inteligentné ovládanie a chytré riešenie.

Vyberte si podľa rozlohy miestnosti alebo podľa výkonu:

Ovládanie cez mobil:

Antibakteriálny filter:

Farba vnútornej jednotky:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka používa cookies. Viac info