Klimatizácie

10 TOP klimatizácií pre rok 2020!

Ďakujeme za vašu priazeň, články s recenziami tých najlepších klimatizácií na trhu majú od vás, našich zákazníkov a čitateľov zároveň, tú najväčšiu odozvu, za čo sme vám veľmi vďační. Aj preto vám prinášame rebríček s desiatkou najlepších klimatizácií pre rok 2020. Veríme, že vám naše hodnotenie opäť pomôže zorientovať sa na trhu s klimatizačnými jednotkami a budete si aj vďaka nám môcť vybrať značku a typ, ktorý vám bude vyhovovať po každej stránke.

top 10 klimatizácií na rok 2020

Pri našom hodnotení sme sa riadili technickými parametrami, všeobecnými informáciami a v neposlednom rade kvalitou a výslednou cenou produktu. Zaujal vás produkt v našom zozname? Stačí, ak kliknite na jeho názov alebo obrázok! Náš web vás spoľahlivo presmeruje na produktovú stránku, kde sa dočítate všetky špecifikácie konkrétneho modelu.

10. Fisher Comfort Plus

Spoločnosť Fisher ponúka produkty s najlepším pomerom ceny a kvality, ak hovoríme o značkách na slovenskom trhu. Ak hľadáte extra funkcie, efektivitu, dlhodobú záruku s podporou špičkových odborníkov, bude pre vás Comfort Plus od značky Fisher tou najlepšou voľbou. Mimochodom, značka Fisher poskytuje svojim zákazníkom aj extra služby ako päťročná záruka alebo odstránenie závady v pohodlí vášho domova. Modely z ponuky Fisher ponúkajú aj funkcie ako osobné nastavenia uložené v pamäti, automatický reštart po výpadku napätia, nočný alebo turbo režim, potešia aj rozmanité filtre pre alergikov alebo astmatikov. Klimatizačné jednotky sa vyrábajú v závodoch značky Gree, ktorá je najväčším výrobcom klimatizácií na svete.

klimatizácia fisher comfort plus


Výhody:

+ má takmer všetky funkcie, ktoré majú klímy z vyšších kategórií
+ nízka cena
+ jednoduché ovládanie
+ plazmový filter
+ optimalizované na vykurovanie do -22°C

Nevýhody:
– jednoduchý dizajn

 

 

9. Midea Blanc

Spoločnosť Midea je vo svete veľmi obľúbená, vytvára produkty pre široké masy a za dostupný peniaz. Klimatizácie z portfólia tejto nadnárodnej spoločnosti nájdete v mnohých prevedeniach – firma pokrýva všetky požiadavky trhu. Vďaka neustálemu výskumu posúva Midea svoje hranice stále ďalej a ďalej – smerom ku klientovi. Inovatívne a zároveň cenovo dostupné výrobky – to je Midea, ktorá rozširuje svoje pôsobenie výrobnými základňami vo Vietname, Bielorusku, Egypte, Argentíne, Brazílii, Indii a pridáva neustále ďalšie. Model Midea Blanc je mimoriadne obľúbený, preto má svoje čestné miesto aj v našom rebríčku.

klimatizácia midea blanc

 

 

 

           Výhody:
+ má skoro všetky funkcie, ktoré majú klímy z vyšších kategórií
+ nízka cena
+ jednoduché ovládanie
+ ionizátor

            Nevýhody:
– jednoduchý dizajn
– chýba optimalizované vykurovanie do -22°C

 

 

8. Mitsubishi MSZ-HR

Klimatizačné jednotky z dielne Mitsubishi Electric dokážu spoľahlivo ochladiť alebo vykúriť komerčné, priemyselné alebo obytné priestory, je len na vás, kam ich chcete umiestniť. Tieto obľúbené klimatizácie z dielne známeho výrobcu automobilov Mitsubishi disponujú špičkovou invertorovou technológiou, tiež sú vybavené ekologickým chladivom R 410A, čím sa zaraďujú medzi maximálne energeticky účinné typy.

klimatizácia mitsubishi

 

 

Výhody:

+ jednoduché ovládanie bez zbytočných funkcií
+ kvalitná jednotka na chladenie a dokurovanie

Nevýhody:
– nie sú známe

 

 7. Daikin Comfora

Japonská firma Daikin je na trhu už takmer sto rokov! Svoju výrobu zameriava na klimatizácie, chladiace systémy, chladničky, tepelné čerpadlá a ďalšie produkty. Daikin plní klimatizácie svojim vlastným chladivom a neustále navrhuje nové riešenia pre svoje produkty, vývojové centrá tejto prestížnej značky sú situované v Plzni a Brne. Značka Daikin je už roky synonymom maximálneho komfortu, energetickej účinnosti a chytrých riešení s inteligentným ovládaním. Medzi jeden z takýchto úspešných konceptov patrí aj produkt Daikin Comfora. Čo všetko ponúka?

klimatizácia daikin comfora

            Výhody:
+ spoľahlivá klimatizácia
+ otáčanie lamiel do všetkých smerov

              Nevýhody:
– nemá antibakteriálny filter
– jednoduchý dizajn

 

 

 

6. Samsung Wind-Free (Comfort, Avant, Elite)

Juhokórejská značka Samsung patrí už 80 rokov k lídrom vo výrobe spotrebnej elektroniky. Svoju bohatú prax pretavila do vytvárania kvalitných klimatizačných jednotiek, ktoré ponúkajú inovatívne technológie v kombinácii s prepracovaným dizajnom, vynikajúci výkon i energetickú úsporu za prijateľné ceny. Klimatizácie Samsung používajú osempólový motor šetriaci energiu. Spoločnosť Samsung myslí svojím moderným prístupom aj na trvalo udržateľný rozvoj, snaží sa znížiť dopad svojich produktov na životné prostredie a zapája sa do rôznych iniciatív a programov v rámci Európy. Jedna z najpredávanejších jednotiek Samsung Wind-Free dostala facelift na rok 2020. Oproti predošlým modelom ponúka viac mikro otvorov a môžete ju ovládať hlasom.

klimatizácia samsung wind free

 

Výhody:

+ nízka hlučnosť
+ wind-free funkcia funguje doslova „katalógovo”
+ možnosť výberu z troch cenových rád (Comfort, Avant a Elite)
+ integrovaný filter pohybu (Avant a Elite)

Nevýhody:
– ionizátor bol nahradený Tri-Care filtrom – zlá správa pre alergikov

 

 

 

5. Gree G-Tech

Spoločnosť Gree Electric Appliances Inc. s centrálou v čínskom meste Ču-chaj vyrábajúcu komunikačné zariadenia, domáce spotrebiče a predovšetkým rezidenčné (RAC) a komerčné (CAC) klimatizačné jednotky pod značkou Gree netreba pravdepodobne nijako špeciálne predstavovať. Spoločnosť začala písať svoju pozoruhodnú históriu už začiatkom 90. rokov 20. storočia a v súčasnosti s ročnou výrobnou kapacitou 60 miliónov domácich a 6 miliónov komerčných klimatizačných jednotiek je najväčším výrobcom na trhu s HVAC technikou. Nástenné klimatizačné jednotky Gree môžu bez obáv súperiť s akýmikoľvek konkurenčnými značkami klimatizácií. Platí to aj pri klimatizáciách G-Tech, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale zaujmú jednoduchou, rýchlou demontážou, nekomplikovanou údržbou, oddelenými elektrickými komponentmi a umývateľnými dielmi. Klimatizácie Gree G-Tech držia krok s inými zariadeniami aj svojimi parametrami či funkciami, pridanou hodnotou klimatizačných jednotiek sú širšie možnosti pri výbere farebného prevedenia. Za osobitnú pozornosť stojí nová technológia prúdenia vyfukovaného vzduchu s 3D špirálou.

klimatizácia gree g-tech

 

 

                         Výhody:
+ zaujímavý dizajn
+ antibakteriálny filter
+ ľahko čistitelná
+ viacere farebné prevedenia

                        Nevýhody:
– dostupná iba s výkonom 2,5kw a 3,5kW

 

 

 

4. LG Artcool

Juhokórejská spoločnosť LG Electronics prichádza každoročne na trh s novými výrobkami, inak to nie je ani pri klimatizačných jednotkách, ktoré sú kvalitné a dizajnovo atraktívne. Výrobcovia dokonca neustále vylepšujú existujúce modely o rôzne vychytávky. Aj modelový rad 4. generácie LG Artcool, ktorý patrí do vyššej strednej triedy, prešiel rôznymi zmenami, vďaka čomu sa môžete tešiť na kombináciu nových a osvedčených technológií ruka v ruke s komfortom.

 

klimatizácia lg artcool

 

 

Výhody:

+ zabudované WIFI/3G ovládanie
+ plazmový filter
+ vysoká a optimalizovaná účinnosť
+ 10 ročná záruka na kompresor
+ dostupné v čiernej a aj striebornej farbe.

   Nevýhody:
– nie sú známe

 

 

 

3. Toshiba Daiseikai 9

Japonské výrobky majú už tradične nálepku – kvalitné, inak to nie je ani pri značke Toshiba, ktorá je na trhu už nejaký ten piatok, konkrétne 60 rokov. Svoju spoľahlivosť obhajuje každoročne v anketách, kde sa jej produkty objavujú na popredných miestach rebríčkov. Modely klimatizačných jednotiek z dielne Toshiba sa jednoducho ovládajú, majú efektný dizajn a sú mimoriadne kvalitné. Aj preto si model Daisekai 9 – najvyššia trieda od japonského výrobcu Toshiba – zaslúžil bronzové miesto v našom rebríčku top klimatizácií roka 2020.

klimatizácia toshiba daiseikai

 

                 Výhody:
+ cenová dostupnosť
+ dvojitá úprava vzduchu (ionizátor a plazmový filter)

                  Nevýhody:
– nie je dostupná v 5,0 kW a 7,0 kW verzii

 

 

 

2. Daikin Stylish

Na druhé miesto nášho rebríčka najlepších klimatizácií pre rok 2020 opäť dávame „ťažký kaliber” – najvyššiu triedu od značky Daikin. Model Stylish sa u nás dostal takmer na zlatú priečku. Vlajková loď značky Daikin prichádza s viacerými zmenami. Okrem dizajnu, ktorý získal mnoho prestížnych ocenení, model Stylish ponúka aj rôzne prémiové inteligentné funkcie, ktoré sa oplatí vidieť naživo.

klimatizácia daikin stylish

Výhody:
+ model je dostupný aj v 4,2 kW verzii
+ zabudovaný Wi-Fi ovládač
+ inovatívny dizajn, ktorý posúva vzhľad vnútorných jednotiek na vyšší level
+ výkon riadený inteligentnými senzormi
+ dokonalá distribúcia vzduchu (prúdenie vzduchu je nasmerované do všetkých častí miestnosti, v prípade zaznamenania vašej prítomnosti je prúdenie usmernené mimo zóny, kde sa práve nachádzate)

Nevýhody:
– vyššia cena

 

1. Mitsubishi Diamond MSZ-LN

Japonská spoločnosť Mitsubishi Electric je jedným z najväčších výrobcov klimatizačných jednotiek na svete, v dnešnej dobe vyrába pokrokové klimatizácie v 6 produktových radoch. Najvyššia trieda modelového radu Mitsubishi Diamond MSZ-LN je výhercom nášho aktuálneho rebríčka top klimatizácií už druhýkrát po sebe, čím klimatizácia obhájila svoje zlato z predošlého roka. My v Klimanii sme presvedčení, že vzhľadom na svoje vlastnosti, je právom opäť víťazom!

klimatizácia mitsubishi diamond

          Výhody:
+ jedna z najvyšších energetických účinností
+ atraktívny dizajn, 4 farebné prevedenia
+ 3D i-see senzor, detekcia prítomnosti človeka
+ Filter Plasma Quad Plus s výkonnou plazmovou technológiou
+ 5 ročná záruka

          Nevýhody:
– za najvyššiu triedu je potrebné si priplatiť

 

 


Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť pri výbere vhodnej klimatizácie, rekuperácie či tepelného čerpadla, neváhajte a zavolajte nám alebo navštívte náš showroom v Dunajskej Strede. Sme Vám k dispozícií v pracovných dňoch v čase od 8.30 do 17.00 hod.

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov